Oferta edukacyjna

Od pewnego czasu coraz częściej mówi się o tym, jak niezwykle ważne i istotne w rozwoju dziecka są pierwsze lata jego życia. To właśnie one mają wpływ na kształtujący się charakter dziecka, rozwój jego zainteresowań i rodzących się talentów.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzieci i rodziców oferujemy w naszym przedszkolu szeroki wachlarz działań, które wspierają dziecko, uaktywniają je budują ciekawość świata i chęć odkrywania jego tajemnic.

Wszystkie nasze działania podejmowane są zgodnie z wytycznymi zawartymi w Podstawie programowej wychowania przedszkolnego. Realizując je oferujemy dzieciom wspólną zabawę i naukę stosując różnorodne formy działań w oparciu o metody, które w możliwie najlepszy sposób odkrywają i rozwijają zainteresowania i uzdolnienia dzieci.