^Back To Top
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

O Wiewiórkach

WITAMY!

    To my - wesołe "Wiewiórki". Wśród nas jest 11 chłopców i 15 dziewczynek. Wszyscy się bardzo lubimy, chociaż czasami troszkę czubimy. Chłopcy bardzo lubią bawić się samochodami, a także torami i parkingami tworząc fantastyczne trasy. Konstruują też bardzo ciekawe budowle z klocków.

Nasze dziewczyny to prawdziwe strojnisie - najbardziej lubią się przebierać w kąciku teatralnym i robić zakupy. Chodzą z torebkami do których wkładają wszystko co tylko znajdą. Bardzo często urządzają też pikniki i gotują - robią obiadki dla lalek, innych dzieci a także dla naszych pań. Chłopcy również czasami krzątają się w kuchni, a gotowanie wychodzi im tak samo dobrze.

   Interesują nas książki - uwielbiamy gdy panie czytają nam bajki i różne opowiadania,potrafimy je w skupieniu i z zainteresowaniem wysłuchać. W tej grupie jest dużo puzzli ,układanek i gier z których często korzystamy.

    Nie rozumiemy tylko dlaczego panie czasami się gniewają i to akurat wtedy,gdy się najlepiej bawimy. Nagle okazuje się, że jest taki bałagan jakby przeszło tornado.To nadal nie wiemy dlaczego dorosłym tak bardzo to przeszkadza.
Niestety po super udanej zabawie trzeba posprzątać i to nie jest już takie fajne. Jest nam razem bardzo wesoło i miło,spędzamy każdy dzień na nauce i zabawie w towarzystwie przyjaciół.

Copyright © 2013. Przedszkole nr 44 w Gdyni Rights Reserved.