^Back To Top
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Program SZKOŁA MISTRZÓW w naszej szkole!

Program SZKOŁA MISTRZÓW wychodzi naprzeciw potrzebom gdyńskiej kadry pedagogicznej, a także odpowiada na problemy osób szkolących, trenerów i firm szkoleniowych. Z jednej strony dedykowany jest on kadrze pedagogicznej, gdyńskim Mistrzom uczącym najmłodszych gdynian, z drugiej – Mistrzom, którzy chcą dzielić się posiadaną wiedzą i umiejętnościami właśnie z nauczycielami i dyrektorami szkół oraz przedszkoli.

Na czym polega Program?

Gdynia przeznaczy dla potrzeb Programu SZKOŁA MISTRZÓW 1.000.000 zł. W ramach programu sfinansowane mogą zostać szkolenia, kursy, seminaria i warsztaty, które pozwolą na rozwój merytoryczny i budowanie nowych kompetencji wśród gdyńskiej kadry pedagogicznej w roku bieżącym oraz przyszłym.

Kto może być realizatorem działań Programu?

Program SZKOŁA MISTRZÓW angażuje osoby i firmy szkoleniowe z obszaru szeroko pojętej edukacji, które zrealizują szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów szkół. Dotyczy to:

  • szkoleniowców,
  • trenerów,
  • firm zajmujących się szkoleniami.

Jeśli działacie Państwo w obszarze edukacji, zachęcamy do przesłania wypełnionego FORMULARZA do 16 kwietnia na adres naszego przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jak wygląda wsparcie finansowe w Programie?

Pula środków zapewni około 5 000 godzin szkoleniowych. Płatności dla realizatorów zajęć będą dokonywane zaliczką w wysokości 50% wartości umowy do 3 dni od podpisania umowy. Druga część wynagrodzenia zostanie przekazana po realizacji zajęć.

Program potrwa do końca 2021 roku.

Harmonogram

Etap 1: do 16 kwietnia 2020:

– składanie wniosków przez realizatorów do publicznych szkół, przedszkoli i poradni psychologiczno-pedagogicznych

Etap 2: do 23 kwietnia

– ustalenie i opublikowanie listy wszystkich realizatorów szkoleń na www.edukacja.gdynia.pl oraz stronie internetowej każdej placówki uczestniczącej w Programie

Etap 3: 23-30 kwietnia

– zawarcie umów: 50% wartości umowy zostanie opłacona w ciągu 3 dni od daty podpisania umowy, druga transza w wysokości 50% wartości umowy – po zakończeniu realizacji zajęć.

Etap 4:1 września 2020 -31 grudnia 2021:

– realizacja szkoleń, warsztatów i zajęć.

Program SZKOŁA MISTRZÓW jest częścią FALOCHRONU DLA EDUKACJI – działań Miasta Gdyni mających na celu pomoc dla mieszkańców w sytuacji epidemii.

Link do formularza zgłoszenia.

Formularz należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Wyniki wyboru organizatorów:

1. Realizator zajęć: Malu. Centrum Muzyki i Nauki.Katarzyna Laszkowska-Dwojakowska ul. Morska 74/23, 81-225 Gdynia, NIP 8442280785, Katarzyna Laszkowska-Dwojakowska, tel. 666098890, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Temat szkolenia: Jazz dla ucha malucha - Szkolenie dla nauczycieli - edycja Jesień/Zima

Kwota dofinansowania z UM: 2 000,00 zł.

2. Realizator zajęć: Malu. Centrum Muzyki i Nauki.Katarzyna Laszkowska-Dwojakowska ul. Morska 74/23, 81-225 Gdynia, NIP 8442280785, Katarzyna Laszkowska-Dwojakowska, tel. 666098890, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Temat szkolenia: Jazz dla ucha malucha - Szkolenie dla nauczycieli - edycja Wiosna/Lato

Kwota dofinansowania z UM: 2 000,00 zł.

3. Realizator zajęć: Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów "Klanza" Oddział w Gdyni ul. Strzelców 50/27 Gdynia, NIP 958 15 82 071, Małgorzata Miechowska

tel. 503 514 474 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Temat szkolenia: Taniec, ruch i muzyka w edukacji wczesnoszkolnej

Kwota dofinansowania z UM: 800,00 zł

Copyright © 2013. Przedszkole nr 44 w Gdyni Rights Reserved.